KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15597091
nr 1559 7091
Otto Strandman
(1871-1960), Sverige
Körsbär. Gouache. Signerad, daterad 1885. Bildmått: 17x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x25 cm
Otto Strandman, svensk skulptör född 1871, död 1960.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:53:56
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Gouache